5th

REALIZACJE

AMBITNE PROJEKTY INWESTYCYJNE W DZIEDZINIE NIERUCHOMOŚCI

5th

CITY APARTMENTS

Bądź trendy, żyj komfortowo! 5th Avenue City Apartments będzie apartamentowcem o podwyższonym standardzie dla wymagających klientów, poszukujących połączenia miejskiej wygody z urokami natury i komfortem życia w dobrze skomunikowanej części miasta. Inwestycja zlokalizowana jest w sercu Wrocławia, w najbardziej prestiżowej i pożądanej do zamieszkania dzielnicy miasta – Krzyki.

5th

MŁOCINY PARK

Ciesz się komfortem codziennego życia! 5th Avenue Młociny Park to coś więcej niż miejsce do zamieszkania. To miejsce, gdzie spotykają się pokolenia i tętni życie po godzinach pracy. To miejsce spotkań, relaksu, aktywności sportowej. To projekt „Mixed use”, gdzie mieszkańcy poza zaspokojeniem potrzeb mieszkaniowych załatwią wszelkie sprawy dnia codziennego.

PROJEKTY ZREALIZOWANE

5th

HOLIDAY INN / CO-LIVING

Gwarancja wysokiego standardu czasowego pobytu i wizyty w stolicy to projektowany Hotel, usytuowany w samym centrum biznesowego Mokotowa, u zbiegu ulic Rzymowskiego, Cybernetyki i Obrzeżnej. Lokalizacja zapewnia świetną ekspozycję, łatwy dostęp do centrum miasta i lotniska Chopina.

5th

WILANOWSKA CRESCENT

Wilanowska Crescent to projekt, który zaspokaja potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Znajdujący się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Warszawskiego Mokotowa budynek położony jest w odległości 200 m od stacji metra Wilanowska i Dworca Południowego. Posiada 6 kondygnacji nadziemnych i 2 poziomy parkingu podziemnego, który zabezpiecza miejsca parkingowe i bezpieczeństwo pojazdów korzystających z niego mieszkańców.

5th

MANHATTAN PLACE

Niepowtarzalny styl, nietuzinkowa architektura oraz bezcenna funkcjonalność to tylko kilka z zalet Manhattan Place. To projekt znajdujący się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Warszawskiego Mokotowa. Budynek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie metra Wilanowska, 200 m od Dworca Południowego.

5th

SKY OFFICE CENTER

Idealna lokalizacja i komfortowe warunki pracy dla firm i przedsiębiorców? Zapewnia je  sześciokondygnacyjny budynek biurowy Sky Office Center , oddający do dyspozycji najemców ok. 4.700 m2 funkcjonalnej powierzchni w standardzie klasy A, a także oferujący nowoczesne rozwiązania technologiczne na miarę XXI wieku. Budynek jest zlokalizowany na warszawskim Mokotowie.

5th

OKĘCIE BUSINESS CENTER

Okęcie Business Center to nowoczesny obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska w Warszawie. Doskonała lokalizacja w punkcie komunikacyjnym jakim jest skrzyżowanie ulic Al. Krakowskiej i 17-tego Stycznia.

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

TOP