SKY

OFFICE CENTRE

KOMFORTOWY BUDYNEK BIUROWY

SKY

OFFICE CENTRE

5th Avenue Holding

Idealna lokalizacja i komfortowe warunki pracy dla firm i przedsiębiorców? Zapewnia je sześciokondygnacyjny budynek biurowy Sky Office Center, oddający do dyspozycji najemców funkcjonalną powierzchnię w standardzie klasy A, a także oferujący nowoczesne rozwiązania technologiczne na miarę XXI wieku. Na parterze budynku znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny oraz nowoczesne i funkcjonalne lokale handlowo – usługowe. Powyżej parteru znalazły się powierzchnie biurowe przystosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających najemców. Miejsca parkingowe oraz pomieszczenia techniczne budynku umieszczono na dwóch podziemnych kondygnacjach.

Budynek jest zlokalizowany na warszawskim Mokotowie przy ul. Rzymowskiego róg Modzelewskiego. Dzięki takiej lokalizacji obiekt posiada bardzo dobre połączenie środkami komunikacji miejskiej z Centrum oraz z Międzynarodowym Portem Lotniczym Okęcie, oddalonym o ok. 5 km.

Budynek został wynajęty w 100% i sprzedany do podmiotu zewnętrznego.

Lokalizacja: Warszawa – Mokotów, Polska
Termin zakończenia: 2013 r.
Status projektu: sprzedany

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP