MŁOCINY

PARK

PRZYJAZNE MIEJSCE DO ŻYCIA

MŁOCINY

PARK

5th Avenue Holding

Ciesz się komfortem codziennego życia! 5th Avenue Młociny Park to coś więcej niż miejsce do zamieszkania. To miejsce, gdzie spotykają się pokolenia i tętni życie po godzinach pracy. To miejsce spotkań, relaksu, aktywności sportowej. To projekt „Mixed use”, gdzie mieszkańcy poza zaspokojeniem potrzeb mieszkaniowych załatwią wszelkie sprawy dnia codziennego.

5th Avenue Młociny Park to przyjazne miejsce do życia, pracy, wypoczynku i relaksu oraz wszechstronnego rozwoju. Zespół budynków o najbardziej pożądanej strukturze metraży i rozkładzie powierzchni zlokalizowany będzie w niewielkiej odległości od węzła Mostu Północnego i Wisłostrady, co gwarantuje idealne połączenie komunikacyjne z wieloma atrakcyjnymi miejscami stolicy, a także bezpośredni wyjazd w kierunku północnym i wschodnio-zachodnim, co dla miłośników weekendów poza miastem jest dodatkowym atutem.

Inwestycja znajduje się pomiędzy parkami leśnymi Las Bielański i Uroczysko Młociny, 8 minut spacerem od stacji Metro Młociny (metro, tramwaj, autobus, P+R) i 5 minut od Galerii Młociny.

Rozpoczęcie Inwestycji planowane jest na 2024 rok.

Lokalizacja: Warszawa – Bielany, Polska
Status projektu: w przygotowaniu

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP