MŁOCINY

APARTMENTS

WYSOKIEJ KLASY APARTAMENTY W OTOCZENIU ZIELENI

MŁOCINY

APARTMENTS

5th Avenue Holding

Myślisz o oazie spokoju w zaciszu parku i lasu, gdzie bez chwili wahania był(a)byś gotów/gotowa zamieszkać? Mamy coś dla Ciebie! 5th Avenue Młociny Apartments będzie oferował wysokiej klasy lokale mieszkalne w otoczeniu spokoju, dużej ilości zieleni i czystego powietrza, a jednak blisko miasta i jego bogatej oferty wygodnego życia. Projekt zlokalizowany jest w „zielonych płucach” Warszawy, pomiędzy parkami leśnymi Las Bielański i Uroczysko Młociny, w odległości spaceru od nowoczesnej galerii handlowej Młociny.

Inwestycja znajduje się jednocześnie w pobliżu najważniejszego węzła komunikacyjnego północnej części Warszawy – Młociny tj. pętli tramwajowej, autobusowej, P+R oraz stacji pierwszej linii metra Młociny, dzięki czemu oferuje doskonałe połączenie komunikacyjne z Centrum miasta jak i trasami wylotowymi w kierunku północnym i wschodnio-zachodnim. W ramach inwestycji zaprojektowano aż 3 kompleksy niskich budynków mieszkalno - usługowych tzw. „Mixed use” z garażami podziemnymi.

Rozpoczęcie Inwestycji planowane jest na rok 2023.

Lokalizacja: Warszawa – Młociny, Polska
Status projektu: w realizacji

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP