OKĘCIE

BUSINESS POINT

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

OKĘCIE

BUSINESS POINT

5th Avenue Holding

Powierzchnie biurowe do dowolnej aranżacji przestrzeni to coś więcej niż zwykły biurowiec. Okęcie Business Center to pięciokondygnacyjny budynek biurowy znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu Okęcie Business Center. Na główny trzon konstrukcji składają się piętra między -1 a 3/4. Powyżej parteru rozlokowano nowoczesne biura w układzie samodzielnym, wyposażone w praktyczne i funkcjonalne zaplecze socjalne.

Parkingi oraz pomieszczenia techniczne dla obsługi budynku zostały umieszczone na kondygnacji podziemnej. Aby zorganizować i w pełni wykorzystać przestrzeń wynajmu, na dwóch ostatnich kondygnacjach zaprojektowano dwupiętrowe biura z antresolą. Wysoki standard wykończenia oraz możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni zapewniają najemcom komfortowe warunki pracy.

Budynek został wynajęty w 100% i sprzedany do podmiotu zewnętrznego.

Lokalizacja: Warszawa – Okęcie, Polska
Termin zakończenia: 2012 r.
Status projektu:  sprzedany

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP