CITY

APARTMENTS

EKSKLUZYWNE APARTAMENTY W CENTRUM WROCŁAWIA

CITY

APARTMENTS

5th Avenue Holding

Bądź trendy, żyj komfortowo! 5th Avenue City Apartments będzie apartamentowcem o podwyższonym standardzie dla wymagających klientów, poszukujących połączenia miejskiej wygody z urokami natury i komfortem życia w dobrze skomunikowanej części miasta.

Inwestycja zlokalizowana jest z jednej strony w sercu Wrocławia, w najbardziej prestiżowej i pożądanej do zamieszkania dzielnicy miasta – Krzyki, w bliskiej odległości od dworca PKS i PKP, Starego Miasta czy Politechniki Wrocławskiej, z drugiej zaś strony w urokliwym zielonym miejscu, otoczonym parkami nad rzeką Oławą.

Budynek posiadać będzie 8 kondygnacji oraz 2 poziomy parkingu podziemnego. Do dyspozycji mieszkańców pozostawimy atrakcyjne aleje i inne elementy wspólnej infrastruktury oraz przestrzeń rekreacyjno-sportową. Powierzchnia użytkowa budynku to ponad 4700 m2.

Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na rok 2023.

Lokalizacja: Wrocław-Krzyki, Polska
Status projektu: w realizacji

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP