HOLIDAY

INN / CO-LIVING

W CENTRUM BIZNESOWEGO MOKOTOWA

HOLIDAY

Inn/Co-living

5th Avenue Holding

Gwarancja wysokiego standardu czasowego pobytu i wizyty w stolicy to projektowany Hotel, usytuowany w samym centrum biznesowego Mokotowa, u zbiegu ulic Rzymowskiego, Cybernetyki i Obrzeżnej. Lokalizacja zapewnia świetną ekspozycję, łatwy dostęp do centrum miasta i lotniska Chopina. Projektowany Hotel cechuje także wysoka funkcjonalność i niebanalna architektura.

Dysponuje on 370 pokojami, a także jednym z największych w Warszawie centrum konferencyjnym - doskonałym obiektem do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych czy targów branżowych. Na parterze znajduje się open lobby, gdzie goście dysponują swój czas między pracę, towarzyskie spotkania, relaks i wypoczynek, a także korzystają z oferty gastronomicznej hotelowej restauracji. Projekt sprzedany. Nowy właściciel planuje zmianę jego funkcji na obiekt typu Co-living, Mixed Use.

Lokalizacja: Warszawa – Mokotów, Polska
Status projektu: sprzedany

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP