O firmie

5th Avenue Holding

Kompleksowe

projekty inwestycyjne

5th Avenue Holding

5th Avenue Holding S.A. jest dynamicznie rozwijającą się Grupą Kapitałową. Działalność na rynku nieruchomości skupia się na inwestycjach o największej stopie zwrotu. Dzięki temu wartość udziałów stale rośnie, co bezpośrednio przekłada się na rozwój firmy oraz profity naszych Inwestorów. Doświadczenie oraz zdobyta wiedza przekładają się na wymierne sukcesy Spółki bez względu na panującą sytuację gospodarczą. Precyzyjnie dobierany oraz profesjonalnie zarządzany portfel aktywów 5th Avenue Holding S.A. jest gwarancją stabilnego zysku dla Firmy oraz Inwestorów.

Spółka realizuje strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych, co daje stabilność w okresie ewentualnej dekoniunktury na rynku nieruchomości mieszkaniowych, a zarazem jest główną przewagą konkurencyjną względem deweloperów zaangażowanych jedynie w sektor mieszkaniowy.

5th Avenue Holding S.A. realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: powierzchni biurowych dla małych i dużych firm

hotelowych – ekonomicznych 3 gwiazdkowych, jak również 4 gwiazdkowych, dla bardziej wymagającego klienta, a także w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

W swoich realizacjach Spółka skupia się na dokładnie przemyślanych, starannie opracowanych projektach, dba o wysoki standard wykonania oraz o detal architektoniczny. Stawiamy na unikalne i prestiżowe lokalizacje.

Działalność 5th Avenue Holding S.A. zapewnia najwyższą jakość projektów inwestycyjnych. Podstawą realizacji kolejnych przedsięwzięć jest dostarczenie Inwestorom rzetelnych informacji przy zachowaniu pełnej przejrzystości każdego biznesplanu.

Dzięki swej działalności Spółka od kilku lat stała się znaczącym partnerem dla klientów krajowych jak i międzynarodowych poszukujących powierzchni zarówno mieszkalnych jak i usługowych czy biurowych oraz profesjonalnej obsługi w tym zakresie.

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP