GOLD

RESIDENCE

UNIKALNA INWESTYCJA W CENTRUM MOKOTOWA

GOLD

RESIDENCE

5th Avenue Holding

Lubisz nowoczesność, styl i niepowtarzalną atmosferę? Dobrze trafił(a)eś! Gold Residence będzie unikalną inwestycją w centrum Mokotowa, 5 minut spacerem od Galerii Mokotów, położoną w zacisznym i pełnym zielonych przestrzeni miejscu. Inwestycja zlokalizowana będzie z jednej strony w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej przyrodą, z drugiej zaś w pobliżu Galerii Mokotów i Mokotowa Biznesowego.

Ogromną zaletą lokalizacji jest również bliskość stacji Metra Służew, drogi ekspresowej S79 oraz lotniska Okęcie.

Gold Residence będzie składał się z dwóch budynków, w których znajdzie się ponad 150 wygodnych apartamentów. Na parterze zaprojektowano reprezentacyjną recepcję oraz lokale usługowe. Tak więc załatwienie codziennych spraw nie będzie wiązało się z podróżą do ścisłego centrum zatłoczonego miasta. Budynek wyróżniać będzie klasyczna architektura w stylu rzymskim.

Lokalizacja: Warszawa – Mokotów, Polska
Status projektu: w realizacji

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP