WILANOWSKA

CRESCENT

INWESTYCJA O WYSOKIM STANDARDZIE

WILANOWSKA

CRESCENT

5th Avenue Holding

Wilanowska Crescent to projekt, który zaspokaja potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Znajdujący się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Warszawskiego Mokotowa budynek położony jest w odległości 200 m od stacji metra Wilanowska i Dworca Południowego. Posiada 6 kondygnacji nadziemnych i 2 poziomy parkingu podziemnego, który zabezpiecza miejsca parkingowe i bezpieczeństwo pojazdów korzystających z niego mieszkańców. Na parterze znajdują się lokale handlowo – usługowe, więc zakupy i pójście do apteki czy fryzjera nie stanowią tu żadnego problemu :) Na piętrach +1 – +6 znalazło się 25 przestronnych apartamentów.

Wilanowska Crescent to ekskluzywna, kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie. Generalnym wykonawcą inwestycji był Strabag. Zakończenie budowy i przekazanie apartamentów nabywcom odbyło się na przełomie września i października 2021 r.

Lokalizacja: Warszawa – Mokotów, Polska
Termin zakończenia:  2021 r.
Status projektu: sprzedany

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP