HOLIDAY

INN EXPRESS

HOTEL W SAMYM SERCU BIZNESOWEJ STOLICY

HOLIDAY

Inn Express

5th Avenue Holding

Elegancki sznyt i przestronne wnętrza oraz niebanalna architektura Holiday Inn Express Warsaw Mokotów w prężnie rozwijającej się okolicy nadają obiektowi wyjątkowego charakteru i oryginalności. Usytuowany w sercu największej biznesowej dzielnicy Warszawy przy ulicy Postępu Holiday Inn Express Warsaw Mokotów leży w bliskim sąsiedztwie lotniska Chopina, do którego dojazd zajmuje zaledwie około 10 minut. Hotel dysponuje 167 klimatyzowanymi, funkcjonalnymi i nowoczesnymi pokojami.

Usytuowane na parterze charakterystyczne dla marki IHG open lobby to strefa przeznaczona zarówno do pracy, kontaktów i spotkań biznesowych, jak również wypoczynku i miłego spędzania czasu hotelowych gości. Obiekt dysponuje także dwiema w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi.

Holiday Inn Express Warsaw Mokotów cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i gości wypoczynkowych. Inwestycja sprzedana do podmiotu zewnętrznego.

Lokalizacja: Warszawa – Mokotów, Polska
Termin zakończenia: 2020 r.
Status projektu: sprzedany

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP