LAKE

RESIDENCE

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

LAKE

RESIDENCE

5th Avenue Holding

Lake Residence Ursynów to więcej niż budynek przyszłości. Nieruchomość bez wątpienia zalicza się do nowoczesnych dzieł architektury i jest budynkiem pasywnym, który wykorzystuje odnawialne źródła energii. Jego atuty to ponadto bezkompromisowe i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, przestronne wnętrza, najwyższej jakości materiały wykończeniowe włoskiego pochodzenia, 3-stanowiskowy garaż oraz utrzymana w wysokim standardzie architektura nowoczesnej willi.

Obiekt położny jest nad brzegiem jeziora, w cichej i malowniczej okolicy idealnej do relaksu i odpoczynku. Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do centrum miasta. Inwestycja sprzedana do podmiotu zewnętrznego.

Lokalizacja: Warszawa – Ursynów, Polska
Termin zakończenia: 2017 r.
Status projektu: sprzedany

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP