MANHATTAN

PLACE

NIEPOTARZALNY STYL W CENTRUM WARSZAWY

MANHATTAN

PLACE

5th Avenue Holding

Niepowtarzalny styl, nietuzinkowa architektura oraz bezcenna funkcjonalność to tylko kilka z zalet Manhattan Place. To projekt znajdujący się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Warszawskiego Mokotowa.

Budynek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie metra Wilanowska, 200 m od Dworca Południowego, dając gwarancję szybkiej i wygodnej komunikacji do wielu satelitarnych miejsc Warszawy.

Budynek posiada 12 kondygnacji, w tym 3 poziomy parkingu podziemnego. Na parterze i pierwszym piętrze budynku znalazły się lokale handlowo – usługowe oraz biura. Piętra +2 – +8 zajmuje 148 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych o powierzchni od 25 m2 do ponad 100 m2.

Generalnym wykonawcą inwestycji był Strabag. Inwestycja została oddana do użytkowania w lipcu 2016 roku. 100 % mieszkań zostało sprzedanych przed oddaniem budynku do użytkowania.

Lokalizacja: Warszawa – Mokotów, Polska
Termin zakończenia: 2016 r.
Status projektu: sprzedany

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP