WILANOWSKA

STUDENT HOUSE

NIEZWYKŁY PROJEKT W SERCU MOKOTOWA

WILANOWSKA

STUDENT HOUSE

5th Avenue Holding

Życie, czasowe zakwaterowanie, a może studia w Warszawie na Mokotowie? Tu wszystkie marzenia się spełniają! Budynek Wilanowska Student House usytuowany jest w sercu największej biznesowej oraz mieszkalnej dzielnicy Warszawy - Mokotowie. Mokotów jest historycznie jedną z najbardziej interesujących dzielnic do mieszkania i pracy, znaleźć tu można ekskluzywne ulice i prestiżowe zakątki.

Wilanowska Student House jest wyjątkową inwestycją w sercu Mokotowa, położoną w bliskiej odległości od stacji Metro Wilanowska, doskonale skomunikowaną z największymi warszawskimi uczelniami w tym: SGH, Warszawski Uniwersytet Medyczny, SGGW, Politechnika Warszawska oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Uczelni Łazarskiego i Uniwersytetu Warszawskiego (m.in. Wydziału Zarządzania) a także Centrum Handlowym Westfield Galeria Mokotów. W dzielnicy znajdują się także największe polskie uczelnie: Warszawski Uniwersytet, SGGW, Warszawski Uniwersytet Medyczny, SGH, Politechnika Warszawska.

Inwestycja została sprzedana do podmiotu zewnętrznego.
Planowane otwarcie obiektu to rok 2023.

Lokalizacja: Warszawa – Mokotów, Polska
Planowany termin zakończenia:  2023 r.
Status projektu: sprzedany

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP