Zakup

5th Avenue Holding

Kupimy

nieruchomości / grunty

5th Avenue Holding

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy zakupy nieruchomości w oparciu o zróżnicowane modele biznesowe. Obecnie skupiamy się na gruntach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Preferujemy zakup nieruchomości natomiast jesteśmy także otwarci na inne formy współpracy, gdyż zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie każdej ze stron. Stawiając na współpracę przy projekcie nie ograniczamy się do gruntów niezabudowanych, interesują nas także wyburzenia lub rewitalizacje.

Zapraszamy do kontaktu, informacje od nas będziecie mieć Państwo w ciągu jednego dnia roboczego  po wstępnej analizie nadesłanych danych.
W sprawie zakupu gruntów prosimy o kontakt email:
grunty@5avenueholding.com

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP