5th Avenue Holding S.A.
Pozytywne wsparcie dla działalności sportowej
Jesteśmy firmą deweloperską aktywną głównie na rynku warszawskim. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnie przygotowaniem, budową oraz komercjalizacją i sprzedażą inwestycji na rynku nieruchomości, jednakże dużą wagę przykładamy również do kultury fizycznej.

Wspieranie młodych ludzi w rozwoju ich zainteresowań i pasji – zwłaszcza w dziedzinie sportu – stanowi dla nas istotną wartość. Doskonale rozumiemy miłość do sportu i zdrową motywację młodzieży do osiągania konkretnych sukcesów. Uważamy, że trud włożony w treningi sportowe, nie tylko wpływa na kondycję psychofizyczną, ale przede wszystkim kształtuje charaktery, uczy systematyczności i wytrwałości w dążeniu do obranego celu.

Zachowujemy jedność w myśleniu i działaniu zatem jesteśmy głównym sponsorem młodzieżowej drużyny piłkarskiej Semp, a także sponsorem klubów sportowych: Alfa, Luft tri team i Mocno w Prawo Team. Chcemy m.in. w ten sposób uczestniczyć w rozwoju młodych sportowców. Wierzymy, że pozytywnie przyczyniamy się do kształtowania przyszłych pokoleń.
WSPIERAMY:

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR

SPONSOR

PROFESJONALNE ZARZĄDZANIE

5th Avenue Holding

Projekty inwestycyjne

Realizujemy własne, kompleksowe  projekty inwestycyjne,  zarówno w branży  obiektów komercyjnych: biurowych,  hotelowych,  ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

Dywersyfikacja źródeł przychodu
Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.
Dywersyfikacja oferty nieruchomości

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację.

Wysokie stopy zwrotu
5th Avenue Holding realizuje wyłącznie projekty generujące wysokie stopy zwrotu.
Skontaktuj się!

5th Avenue Holding

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej
Więcej