Sponsoring

5th Avenue Holding

Rozwój

WSPARCIE

5th Avenue Holding

Jesteśmy firmą deweloperską aktywną głównie na rynku warszawskim i wrocławskim. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnie przygotowaniem, budową oraz komercjalizacją i sprzedażą inwestycji na rynku nieruchomości, jednakże dużą wagę przykładamy również do kultury fizycznej.

Wspieranie młodych ludzi w rozwoju ich zainteresowań i pasji – zwłaszcza w dziedzinie sportu – stanowi dla nas istotną wartość. Doskonale rozumiemy miłość do sportu i zdrową motywację młodzieży do osiągania konkretnych sukcesów. Uważamy, że trud włożony w treningi sportowe, nie tylko wpływa na kondycję psychofizyczną, ale przede wszystkim kształtuje charaktery, uczy systematyczności i wytrwałości w dążeniu do obranego celu.

Zachowujemy jedność w myśleniu i działaniu zatem jesteśmy głównym sponsorem młodzieżowej drużyny piłkarskiej Semp, a także sponsorem klubów sportowych: Alfa, Luft tri team i Mocno w Prawo Team. Chcemy m.in. w ten sposób uczestniczyć w rozwoju młodych sportowców. Wierzymy, że pozytywnie przyczyniamy się do kształtowania przyszłych pokoleń.

WSPIERAMY

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR

SPONSOR

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP