OKĘCIE

BUSINESS CENTER

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

OKĘCIE

BUSINESS CENTER

5th Avenue Holding

Okęcie Business Center to nowoczesny obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska w Warszawie. Doskonała lokalizacja w punkcie komunikacyjnym jakim jest skrzyżowanie ulic Al. Krakowskiej i 17-tego Stycznia, elastyczny układ architektoniczny oraz najwyższa jakość wykończenia wnętrz złożyły się na sukces obiektu Okęcie Bussines Center. Budynek został wynajęty w 100% i sprzedany do podmiotu zewnętrznego.

Lokalizacja: Warszawa – Okęcie, Polska
Termin zakończenia: 12.2009 r.
Status projektu:  sprzedany

PROFESJONALNE

ZARZĄDZANIE

PROJEKTY INWESTYCYJNE

Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne, zarówno w branży obiektów komercyjnych: biurowych, hotelowych, ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

DYWERSYFIKACJA ŻRÓDEŁ DOCHODU

Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.

DYWERSYFIKACJA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację co do typu zabudowy, standardu i lokalizacji.

WSPÓŁPRACA

SKONTAKTUJ SIĘ

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami inwestycyjnymi w obszarze nieruchomości. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

TOP