Kupimy nieruchomości
Warszawa / Kraków / Trójmiasto / Wrocław / Poznań
Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy zakupy nieruchomości w oparciu o zróżnicowane modele biznesowe. Obecnie skupiamy się na gruntach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Preferujemy zakup nieruchomości natomiast jesteśmy także otwarci na inne formy współpracy, gdyż zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie każdej ze stron. Stawiając na współpracę przy projekcie nie ograniczamy się do gruntów niezabudowanych, interesują nas także wyburzenia lub rewitalizacje. Posiadając odpowiednie zasoby nie wykluczamy nieruchomości odzyskanych oraz
w trakcie procesowania.

Zapraszamy do kontaktu, informacje od nas będziecie mieć Państwo w ciągu jednego dnia roboczego  po wstępnej analizie nadesłanych danych.

W sprawie zakupu gruntów prosimy o kontakt:
email: grunty@5avenueholding.com
Tel.: +48 505 785 084

PROFESJONALNE ZARZĄDZANIE

5th Avenue Holding

Projekty inwestycyjne

Realizujemy własne, kompleksowe  projekty inwestycyjne,  zarówno w branży  obiektów komercyjnych: biurowych,  hotelowych,  ale również w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

Dywersyfikacja źródeł przychodu
Spółka realizuję strategię systematycznego zwiększania zakresu inwestycji w różne sektory nieruchomości komercyjnych.
Dywersyfikacja oferty nieruchomości

Szeroka oferta Spółki odpowiada na potrzeby i oczekiwania inwestorów względem bezpieczeństwa inwestycji poprzez ich dywersyfikację.

Wysokie stopy zwrotu
5th Avenue Holding realizuje wyłącznie projekty generujące wysokie stopy zwrotu.
Skontaktuj się!

5th Avenue Holding

5th Avenue Holding S.A. stanowi dynamicznie rozwijającą się grupę z ambitnymi projektami. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej
Więcej